Média konvertory

Média konvertory
Pro propojení vzdálených lokalit přes optický kabel.

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111A-20 je převodník médií 100M, poskytuj...

446,70 Kč 4 ks Bez DPH:  369,18 Kč

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je převodník médií 100M, poskytuj...

446,70 Kč 1 ks ! Bez DPH:  369,18 Kč

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L PŘEHLED MC220L je média konvertor určený k převodu...

475,67 Kč >10 ks Bez DPH:  393,12 Kč

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z...

486,93 Kč >10 ks Bez DPH:  402,42 Kč

-1%
PremiumCord adaptér USB-C -> LAN RJ45 ETHERNET 2,5G/1000 MBIT Aluminium

PremiumCord adaptér USB-C -> LAN RJ45 ETHERNET 2,5G/1000 MBIT Aluminium

Adaptér USB3.2 na LAN RJ45 Ethernet 2,5G/1000/100/10 MBIT, Fast Ethernet Adapter, zařízení umožní př...

537,97 Kč 9 ks Bez DPH:  444,60 Kč

-2%
Ubiquiti Gigabitový PoE konvertor 802.3af/24V - venkovní

Ubiquiti Gigabitový PoE konvertor 802.3af/24V - venkovní

Ubiquiti INS-3AF-O-G Venkovní PoE konvektor pro napájení většiny Ubiquiti airMAX zařízení a Mikro...

548,78 Kč >100 ks Bez DPH:  453,54 Kč

TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor

TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor

TL-FC311A-2 - TP-LINK Media konvertor Je výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na op...

594,30 Kč 4 ks Bez DPH:  491,16 Kč

TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor

TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor

TL-FC311B-2 - TP-LINK Media konvertor Je výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na op...

594,30 Kč 2 ks Bez DPH:  491,16 Kč

-4%
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-T...

639,46 Kč 2 ks Bez DPH:  528,48 Kč

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-T...

675,94 Kč 4 ks Bez DPH:  558,62 Kč

TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311B-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor ...

681,26 Kč 6 ks Bez DPH:  563,02 Kč

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC112CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Ba...

685,47 Kč 2 ks Bez DPH:  566,50 Kč

TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311A-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor ...

717,20 Kč >10 ks Bez DPH:  592,72 Kč

-1%
Ubiquiti UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V

Ubiquiti UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V

Ubiquiti UF-AE UFiber Active Ethernet je konvertor optika/ethernet vhodný pro vysokorychlostní př...

727,84 Kč 7 ks Bez DPH:  601,52 Kč

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, ...

741,37 Kč >10 ks Bez DPH:  612,70 Kč

TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE

TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE

TL-FC111PB-20 - Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM s 1 portem PoE TL-FC111PB-20 je 10/100Mbit/s médi...

748,02 Kč >10 ks Bez DPH:  618,20 Kč

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, ...

753,13 Kč 1 ks ! Bez DPH:  622,42 Kč

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

Média konvertor sítě Fast Ethernet MC100CM Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-F...

757,34 Kč 2 ks Bez DPH:  625,90 Kč

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3...

829,21 Kč 1 ks ! Bez DPH:  685,30 Kč

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE...

830,54 Kč >10 ks Bez DPH:  686,40 Kč

Zobrazuji 1 až 20 z 53 (celkem stran 3)
Tento e-shop může využívat pouze nezbytná nebo i marketingová cookies