Video přepínače

PremiumCord rozdvojka HDMI M - 2x F konektory/ 30cm/ černá

PremiumCord rozdvojka HDMI M - 2x F konektory/ 30cm/ černá

PremiumCord HDMI - 2 x HDMI 30 cm Rozdvojka videosignálu z HDMI (verze 1.3) rozhraní (například z...

187,03 Kč 2 ks Bez DPH:  154,57 Kč

-1%
GEMBIRD Datový přepínač HDMI switch, 3 cesty

GEMBIRD Datový přepínač HDMI switch, 3 cesty

-Přepínaní až ze 3HDMI do 1 zdroje -Porty: 3x input, 1x output HDMI port -HDMI + HDCP v.1.4 -Video ...

238,85 Kč 1 ks ! Bez DPH:  197,40 Kč

-20%
Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm ...

351,06 Kč 4 ks Bez DPH:  290,13 Kč

PremiumCord HDMI switch 3:1 plastový,dálkové ovl.

PremiumCord HDMI switch 3:1 plastový,dálkové ovl.

HDMI switch 3:1 s dálkovým ovladačem 3 HDMI zařízení sdílí 1 HDMI výstupní zařízení (obrazovku). Vý...

363,10 Kč 4 ks Bez DPH:  300,08 Kč

PremiumCord HDMI 2.0 repeater až do 40m, 4K@60Hz

PremiumCord HDMI 2.0 repeater až do 40m, 4K@60Hz

PremiumCord HDMI 2.0 repeater až do 40m, rozlišení 4Kx2K@60Hz - podporuje HDMI 2.0 , tzn nejvyšší r...

409,68 Kč 2 ks Bez DPH:  338,58 Kč

NEDIS HDMI přepínač/ 3x HDMI vstup/ 1x HDMI výstup/ 1080p/ ABS/ antracit/ box

NEDIS HDMI přepínač/ 3x HDMI vstup/ 1x HDMI výstup/ 1080p/ ABS/ antracit/ box

Nedis VSWI3453BK HDMI switch/přepínač 3:1 umožňuje, aby tři HDMI zařízení sdílela jediné HDMI výs...

419,48 Kč 3 ks Bez DPH:  346,67 Kč

PremiumCord HDMI switch 2:1 automatický

PremiumCord HDMI switch 2:1 automatický

2 HDMI zařízení sdílejí 1 HDMI zařízení (obrazovku). Výběr zařízení je buď automaticky nebo tlačítke...

444,17 Kč 2 ks Bez DPH:  367,08 Kč

Aten 2-port KVM USB mini, 1m kabely, DO

Aten 2-port KVM USB mini, 1m kabely, DO

Elektronický USB přepínač CS-22U se vzdáleným ovládáním 2PC - 1 VGA + 1 USB kláves. + 1 USB myš *20...

558,66 Kč 3 ks Bez DPH:  461,70 Kč

NEDIS HDMI přepínač/ 5x HDMI vstup/ 1x HDMI výstup/ 1080p/ ABS/ antracit/ box

NEDIS HDMI přepínač/ 5x HDMI vstup/ 1x HDMI výstup/ 1080p/ ABS/ antracit/ box

Nedis VSWI3455BK HDMI switch/přepínač 5:1 umožňuje, aby pět HDMI zařízení sdílelo jediné HDMI výs...

572,59 Kč 2 ks Bez DPH:  473,21 Kč

PremiumCord HDMI switch 3:1 automatický

PremiumCord HDMI switch 3:1 automatický

Automatický HDMI Switch 3 ->1 3 HDMI zařízení sdílí 1 HDMI výstupní zařízení (obrazovku). Výběr zař...

590,38 Kč 3 ks Bez DPH:  487,92 Kč

PremiumCord HDMI switch 3:1 kovový, dálkové ovl.

PremiumCord HDMI switch 3:1 kovový, dálkové ovl.

HDMI switch 3:1 s dálkovým ovladačem 3 HDMI zařízení sdílí 1 HDMI výstupní zařízení (obrazovku). Vý...

610,01 Kč 4 ks Bez DPH:  504,14 Kč

PremiumCord HDMI 2.0 Switch 4K@60Hz, 4:4:4 obousměrný 2-1 nebo 1-2

PremiumCord HDMI 2.0 Switch 4K@60Hz, 4:4:4 obousměrný 2-1 nebo 1-2

PremiumCord HDMI 2.0 Switch 4K@60Hz, 4:4:4 obousměrný 2-1 nebo 1-2 2 HDMI zařízení sdílejí 1 HDMI...

637,28 Kč 2 ks Bez DPH:  526,68 Kč

PremiumCord HDMI switch 3:1, 4K@60Hz, dálkové ovl.

PremiumCord HDMI switch 3:1, 4K@60Hz, dálkové ovl.

PremiumCord 4Kx2K@60Hz HDMI switch 3:1 kovový s dálkovým ovladačem a napájecím adaptérem 3 HDMI zař...

665,81 Kč 1 ks ! Bez DPH:  550,25 Kč

PremiumCord HDMI switch 4:1 s podporou rozlišení 4Kx2K@60Hz, 1080P, HDR, s ovládáním tlačítkem a dálkovým ovladačem

PremiumCord HDMI switch 4:1 s podporou rozlišení 4Kx2K@60Hz, 1080P, HDR, s ovládáním tlačítkem a dálkovým ovladačem

Popis produktu: PremiumCord HDMI switch 4:1 s podporou rozlišení 4Kx2K@60Hz, 1080P, HDR, s ovládán...

712,09 Kč 2 ks Bez DPH:  588,50 Kč

PremiumCord 4Kx2K@60Hz HDMI switch 5:1 kovový s dálkovým ovladačem a napájecím adaptérem

PremiumCord 4Kx2K@60Hz HDMI switch 5:1 kovový s dálkovým ovladačem a napájecím adaptérem

PremiumCord 4Kx2K@60Hz HDMI switch 5:1 kovový s dálkovým ovladačem a napájecím adaptérem 5 HDMI zař...

731,03 Kč 3 ks Bez DPH:  604,15 Kč

PremiumCord HDMI switch 2:2, 3D,1080p,dálkové ovl.

PremiumCord HDMI switch 2:2, 3D,1080p,dálkové ovl.

PremiumCord HDMI switch 2:2 , 3D, 1080p s dálkovým ovladačem 2 HDMI zařízení sdílí 2 HDMI výstupní ...

780,14 Kč 2 ks Bez DPH:  644,74 Kč

PremiumCord HDMI extender na 60m FULL HD 1080p přes jeden kabel Cat5e/6/6a/7, EDID nastavení

PremiumCord HDMI extender na 60m FULL HD 1080p přes jeden kabel Cat5e/6/6a/7, EDID nastavení

PremiumCord HDMI extender na 60m FULL HD 1080p přes jeden kabel Cat5e/6/6a/7, EDID nastavení. Zaříze...

791,95 Kč >10 ks Bez DPH:  654,50 Kč

ATEN Elektronický VGA přepínač 2:1 - stolní

ATEN Elektronický VGA přepínač 2:1 - stolní

Aten VS-291 - video el. přepínač 2 PC - 1 VGA *výběr zdroje signálu pomocí tlačítka *rozlišení až 1...

1 123,67 Kč 1 ks ! Bez DPH:  928,65 Kč

NEDIS převodník VGA na HDMI/ 2x RCA/ černý

NEDIS převodník VGA na HDMI/ 2x RCA/ černý

Nedis VGA na HDMI Tento adaptér převádí analogový signál VGA na digitální rozhraní HDMI. Adaptér ...

1 162,10 Kč 1 ks ! Bez DPH:  960,41 Kč

Aten 2-port KVM USB mini, 1,8 m kabely audio,

Aten 2-port KVM USB mini, 1,8 m kabely audio,

Elektronický USB přepínač CS-62U 2PC - 1 VGA + 1 USB kláves. + 1 USB myš + audio Specifikace *2048x...

1 223,19 Kč 4 ks Bez DPH:  1 010,90 Kč

Zobrazuji 1 až 20 z 42 (celkem stran 3)
Tento e-shop může využívat pouze nezbytná nebo i marketingová cookies